TK MAXX

TK MAXX to  brytyjskie przedsiębiorstwo zajmujące się sprzedażą detaliczną odzieży, obuwia, kosmetyków i różnego rodzaju akcesoriów. Jest to miejsce, gdzie możemy znaleźć praktycznie wszystko. Ostatnio jestem stałą bywalcem tej sieci. Nie zdarzyło się jeszcze, abym opuściła progi TK MAXX-u z niczym! Choć na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że w sklepie panuje wszechobecny chaos, to jest on dość łatwy do okiełznania. Rzecz, której nam brakuje, sama wpadnie nam w ręce. Z pewnością jest to jedno z tych miejsc, do których przychodzimy po konkretną rzecz, a następnie wychodzimy z 5 innymi… To właśnie przytrafiło mi się dzisiaj!

Zdjęcia pochodzą z TK MAXX w Erfurcie (Niemcy).

20150513_160325 20150513_160247

eksport8

Buty, które trafiły do mojej kolekcji już 2 miesiące temu. Pierwsze (skórzane) w cenie 30e oraz Melisy za 20e.

eksport6

Torby Karla Lagerfelda, Chanel, Stefanel… to tylko niektóre perełki na jakie możemy natrafić w TK MAXX. Muszę przyznać, że dział torebek to chyba to miejsce, gdzie spędzam najwięcej czasu (no może na równi z butami :D).eksport1020150528_125035 20150528_124642

eksport5Ostatnio pokocham różnorakie notesy/zeszyty. Służą mi one do spisywania złotych myśli, projektowania, zapisków. W TK MAXX spotkamy ogrom oferowanych wzorów. Bardzo ciężko było mi się zdecydować na któryś, ale jednak w końcu wybrałam:

eksport9

Kartki wraz z kopertami to świetny pomysł na dodatek do prezentów. Zawsze brakowało mi takiej właśnie rzeczy, aby wzbogacić podarunek o ciepłe słowa, które mogą zostać wielokrotnie odczytane w przyszłości. Dodatkowo, zakupiłam także 2 mydełka, pięknie pachnące – recenzja kosmetyków już niedługo!

eksport7        Nie mogłabym zapomnieć o ubraniach i butach. TK MAXX to także świetne miejsce do upolowania markowych ciuchów, a także do przymierzenia często ciężko spotykanych w komercyjnych sieciówkach ubrań.

PS. Sukienka i buty w moim posiadaniu – tym razem frędzle (hit sezonu!) sobie odpuściłam!

eksport220150528_131234

A czy Wy lubicie TK MAXX? Pochwalcie się w komentarzach co udało Wam się upolować :D!

—————————————————————-

Recently TK MAXX has become one of those places that permanently attracts me and I cannot resist! This is the shop where we can find almost everything! Generally, the quality of the goods is really high and at the time of sales (and not only) the prices are surprisingly low. It is always unexpectable what you will buy there and this is what make me feel good there. The wide range of offered products causes that we get never bored inside. 
Let me know if you tend to visit TK MAXX and what are your reflections about it :).

Advertisements

4 thoughts on “TK MAXX

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s