VIOLET DAREDEVIL

Tym razem moja sesja miała miejsce w krakowskich sukiennicach.  Małe urokliwe latarnie, piękne kolumny i wiklinowe stoliki sprawiły, że nie mogłam oprzeć się pokusie wykorzystania właśnie tej scenerii. Jak dotąd, nie zwróciłam uwagi jak piękne jest wnętrze sukiennic. To cudowne jak można odkrywać Kraków na nowo…

Niestety okres letni zbliża się ku końcowi, a tym samym, wszelkie posiłki na zewnątrz staną się dużo bardziej ekstremalnym doświadczeniem. Ja jednak każdego roku wypatruję jarmarku przedświątecznego na krakowskim rynku i nie straszne mi ciężkie mrozy. Zresztą, dla fascynatki mody zima to najlepszy okres, aby móc wyeksponować niezliczone dodatki i akcesoria, tj.: czapki, szaliki, kapelusze, rękawiczki… Nie mogę się doczekać!

Shoes – Hego’s Milano
Bag – Monnari
Sweater, Bracelets – Allegro
—————————————————-

Violet used to be my favorite color in the past. Now I don’t often choose it as a dominant colour… However, I am presenting you my look combined with beige and brown accessories. This mixture seems to be the typical autumn :). I deplore the fact that polish warm Autumn is getting shorter and shorter each year, but at the same time I am looking forward to Winter and Christmas aura.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s