O mnie

Nazywam się Marta Senderska i jestem pasjonatką mody od kiedy tylko pamiętam. Uwielbiam tworzyć niecodzienne stylizacje, wyszukiwać niepowtarzalnych ubrań oraz zarażać swoją pasją innych. Moda i wyrażanie swojego stylu jest moją największą pasją, która pozostanie ze mną już na zawsze :). Marsenka to mój autorski blog, który umożliwia mi dzielenie się swoimi pomysłami i inspiracjacjami z moimi czytelnikami. 

Poza byciem blogerką, zawodowo zajmuję się pracą w korporacji, gdzie mam szansę używać języków obcych, które tak bardzo kocham. Należą do nich: angielski, niemiecki oraz francuski. Każdego dnia staram się pogłębiać znajomość tych języków, m.in. za pośrednictwem filmów, książek i muzyki obcojęzycznej.

Ostatnią z moich wielkich pasji są podróże, które stały się dla mnie sposobem spędzania wolnego czasu. Gdy tylko mam chwilę czasu i wolnej gotówki, wybieram się w krótką podróż za granicę (bądź w Polskę!), gdzie dzięki portalom: blablacar i couchsurfing mam szansę poznać lokalnych, przemiłych ludzi, którzy z pasją opowiedzą o swoim regionie i życiu. To właśnie w podróżach kocham najbardziej – możliwość przeżycia w danym miejscu paru dni z perspektywy mieszkańca, a nie turysty. 

Jestem niespokojną duszą, która każdego dnia wyszukuje sobie nowych zajęć. W rezultacie, moje hobby w ostatnim czasie poszerzyły się o: robienie na drutach, gotowanie, jazdę na wrotkach, gry planszowe, pilotowanie wycieczek, szycie, grę w squasha, taniec.

PS. Kocham pandy, koale, labradory i malamuty <3!!

 

Moje publikacje:

10624784_482640821839267_8140531041232537388_n

Uczestniczyłam w wielu eventach (nie tylko modowych!). Między innymi:

– Gala otwarcia Woman Magazine

12661749_1702487886701619_939787121014968727_n

– Douglas Beauty Street

10393932_440910006012349_7829186196112064861_n

– Konkurs Domodi

1800297_417232681713415_1224212641_n

– Pokaz mody Slow Fashion

Bez tytułu

– Design Apartments Weimar

DSC_3446

————————————————————-

Jeśli masz uwagi, pytania, wątpliwości lub po prostu chcesz napisać do mnie maila, napisz na: sendy@onet.eu lub martasenderska@gmail.com

Bardziej bezpośredni kontakt możesz uzyskać znajdując mnie na facebooku:
https://www.facebook.com/marta.senderska

Odpowiadam na wszystkie maile. Zapraszam do kontaktu!


My name is Marta Senderska and I am passionate about fashion since I can remember. I love to create unusual designs, find unique clothes and enthuse others with my passion. Fashion and expressing my own style belong to my greatest passions, which will remain with me to the end of my life! Marsenka is my personal blog that allows me to share my ideas and inspirations with the readers.

Besides being a blogger, I professionally deal with work in a corporation where I have a chance to use the  foreign languages that I love so much. These include: English, German and French. Every day I try to deepen the knowledge of these languages through movies, books, music held in foreign language.

The next of my great passions is travelling that has become my pastime. As soon as I have a moment of time and free cash, I choose a short trip abroad (either in Poland!), where, thanks to portals: blablacar and couchsurfing I have a chance to meet local people who are passionate about talking about their region and life. This is what I love about travelling the most – the possibility of living in a given place a few days from the perspective of citizen, not a tourist.

I am a restless soul who finds every day a challenge. As a result, my hobbies embrace: knitting, cooking, riding on roller skates, board games, piloting trips, sewing, playing squash, dancing.

PS. I love pandas, koalas, Labradors and Alaskan Malamutes❤ !!

If you have comments, questions, concerns, or just want to write me an e-mail, write to: sendy@onet.eu or martasenderska@gmail.com

More direct you can get found me on Facebook:
https://www.facebook.com/marta.senderska

I answer all emails. Feel free to contact us!

Advertisements

2 thoughts on “O mnie

  1. Witaj Marta,
    Kiedyś translate.google.com czytać je w języku angielskim. Dobrze jest wiedzieć, że droga.
    Co zrobić, jeśli można także dodać english version was na tej stronie

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s